PRYSZNIC 

Podkategorie

 • SZKLANE ŚCIANKI...
 • KABINY PRYSZNICOWE

  Urządzasz lub remontujesz łazienkę? Kabina prysznicowa to element wyposażenia, który koniecznie musi znaleźć się w odnowionym wnętrzu. Bez niej zaaranżowanie wygodnej strefy kąpielowej nie będzie możliwe. Sprawdź nasz asortyment i znajdź model idealnie dopasowany do Twoich upodobań.

  Kabina prysznicowa na miarę potrzeb

  W naszym sklepie oferujemy kabiny kwadratowe, prostokątne, półokrągłe, przyścienne, pięciokątne oraz składane. Dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z pewnością znajdziesz model, który będzie pasował do kształtu i metrażu łazienki. Zapewni to wnętrzu funkcjonalność i pozwoli zaprojektować wygodną przestrzeń kąpielową.

  Dostępne w naszej ofercie kabiny prysznicowe to atrakcyjne produkty, które eksploatowane zgodnie ze swoim przeznaczeniem będą służyć przez lata. Sprawdzają się one zarówno w niewielkich łazienkach, jak i pokojach kąpielowych. Idąc z duchem czasu, oferujemy rozwiązania o płaskim brodziku i modele typu walk-in. Każda nasza kabina prysznicowa jest dostępna w różnych rozmiarach, co ułatwia dopasowanie produktu do metrażu pomieszczenia i indywidualnych potrzeb domowników.

  Kabiny prysznicowe – unikalna stylistyka i wysokiej jakości materiały?

  Różnorodność to niejedyna zaleta naszych kabin prysznicowych. Wyróżniają się one także atrakcyjnym designem. Oferujemy modele zarówno w nowoczesnym, jak i tradycyjnym stylu, co ułatwia dopasowanie produktu do innych elementów wystroju łazienki. W efekcie masz szansę stworzyć spójną aranżację wnętrza, co przekłada się na wysoki komfort korzystania z łazienki. W naszym asortymencie nie brakuje również modeli uniwersalnych, które sprawdzają się bez względu na stylistykę pomieszczenia.

  Co więcej, każda nasza kabina prysznicowa jest wykonana z wysokogatunkowych materiałów. W połączeniu z kunsztownym wykonaniem daje to gwarancję wygody, trwałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne. Zastosowanie nowoczesnych powłok sprawia zaś, że nasze produkty łatwo utrzymać w czystości. Koniec ze żmudnymi, wielogodzinnymi zabiegami pielęgnacyjnymi i koniecznością stosowania silnych detergentów!

   

   

 • DRZWI PRYSZNICOWE

  WAŻNE  Rozmiary drzwi prysznicowych:

  Zawsze sprawdź w opisie, lub na rysunkach rzeczywisty zakres regulacji danych drzwi prysznicowych.
  Jeżeli nie jest podany, to zadzwoń po taką informację.

 • PRYSZNIC NATYNKOWY
 • PRYSZNIC PODTYNKOWY...

  Zestawy podtynkowe prysznicowe zyskują coraz większą popularność. Systemy podtynkowe to przede wszystkiem funkcjonalość oraz elegancja w jednym. Główną zaletą zestawów prysznicowych podtynkowych jest ich minimalistyczny wygląd oraz różnoraka możliwość aranżacji.

  Ze względu na ilość elementów, z których wypływa woda zestawy można podzielić na:

  1-drogowe - prysznic górny - deszczownica

  2-drogowe - deszczownica + rączka /"słuchawka"/ prysznicowa

  3-drogowe - deszczownica + rączka + dysze boczne /hydromasaż/
  - deszczownica + rączka + wylewka wannowa

  Poniżej schematy podstawowych rozwiązań 2 i 3 - drogowych: 

  Montując zestaw podtynkowy prysznicowy w naszej łazience oszczędzamy sporo miejsca, ponadto ukrywamy elementy, które nie zdobią wnętrza /mieszacz i podłączenia/, dzięki czemu system podtynkowy jest łatwiej utrzymać w czystości.

  Elementy zestawu podtynkowego można dowolnie ze sobą łączyć uzyskując idealny zestaw dostosowany do aranżacji naszej łazienki. 

 • BRODZIKI
 • KABINA + BRODZIK ZESTAW