BATERIE / KRANY

Sortuj produkty
sortuj wg :
Baterie umywalkowe Baterie prysznicowe Baterie wannowe Baterie bidetowe
Baterie kuchenne      

 

1 2 3 4 20 21 22

Baterie

Baterie są obowiązkowym elementem wyposażenia każdej łazienki i kuchni. Są koniecznym elementem umywalki. W szerokiej ofercie dostępnych na rynku baterii, ciężko dokonać wyboru baterii o cechach estetycznych i odpowiednio funkcjonalnych i bezawaryjnych. W wyoborze sugerujemy się estetyką, kształtem, funkcjonalnością, systemem oszczędzania wody. Bardzo ważne jest aby w wyborze baterii nie kierować się jedynie jej niską ceną, ponieważ takie produkty często bardzo szybko się zużywają, mimo gwarancji oferowanych przez ich producentów.


Baterie prysznicowe

Są bardzo ważnym elementem w każdej łazience. Mają cechy praktyczne ale i dekoracyjne. Przy wyborze baterii prysznicowej, warto kierować się doborem pod kątem wielkości prysznica. Duża przestrzeń pod prysznicem, daje możliwości zamontowania większej baterii, z dużą deszczownicą i słuchawką prysznicową. Mniejsza przestrzeń, będzie odpowiednia do baterii mniejszych, minimalistycznych. Ciekawym i estetycznym rozwiązaniem jest montaż baterii podtynkowej.

Bateria do umywalki 

Wybierając baterię umywalkową, bierzmy pod uwagę rodzaj głowicy, trwałość materiałów, długość i ruchomość wylewki, obecność perlatora. Oprócz cech funkcjonalnych, należy pamiętać aby bateria miała podobną estetykę co umywalka i kabina prysznicowa. 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl