100 CM

Producenci

Ostatnio przeglądane

Drzwi wnękowe Reflexa Black New Trendy 100

Nowy produkt

2 168,00 zł brutto

Więcej informacji

Seria: Reflexa Black
LINIA PLATINUM
drzwi prysznicowe uchylne pojedyncze otwierane na zewnątrz, bezpieczne hartowane szkło 6 mm pokryte powłoką ochronną Active Shield. Szkło przejrzyste. 

Cechy użytkowe:
*reling stabilizujący

Detal, który łączy w sobie funkcjonalność oraz elegancję. Solidnie mocuje produkt do ściany, zachowując minimalistyczny charakter kolekcji. 
*zlicowane zawiasy
Zawias zlicowany z taflą szkła dopełnia eleganckie wzornictwo kolekcji. Gładka, jednolita powierzchnia produktu ułatwia jego utrzymanie w czystości. 
*funkcjonalna rynienka
Zapobiega ściekaniu wody z drzwi kabiny na podłogę. Rynienka jest estetyczną listwą montowaną na dolnej krawędzi drzwi kabiny
*eleganckie uchwyty
Obustronny uchwyt o ergonomicznym kształcie, który pozwala na wygodne użytkowanie produktu. Modne wzornictwo podkreśla nowoczesny wystrój łazienki.

Wymiary 100x200 cm
zgodnie z rysunkiem w cm.
A - 98-101
B - 31
W - 63
H - 200

MONTAŻ Z LISTWĄ PROGOWĄ LUB BEZ
Listwa progowa kabiny prysznicowej jest elementem pomocnym w zachowaniu lepszej szczelności, jednak jej montaż nie jest koniecznością. Decydując się na wariant montażu bez listwy należy zastosować dolną uszczelkę drzwi z przedłużonym listkiem, aby pomiędzy drzwiami a podłogą nie pozostała szczelina.

Profil poszerzający - element dodatkowy.
W przypadku, kiedy podane zakresy regulacji drzwi wnękowych nie odpowiadają potrzebom Klienta, istnieje możliwość zastosowania profila poszerzającego. Jeden profil umożliwia uzyskanie całkowitej szerokości drzwi wnękowych o 2 cm większej od szerokości produktu standardowego. Istnieje możliwość zastosowania kilku profili poszerzających, jednak nie zaleca się łączenia więcej niż dwóch.
Produkt dostępny na zamówienie. Czas realizacji ok. 2 tygodnie