PRYSZNIC

Sortuj produkty
sortuj wg :
kabiny prysznicowe kabina plus brodzik drzwi prysznicowe ścianki prysznicowe
brodziki prysznicowe systemy prysznicowe panele prysznicowe armatura prysznicowa
odpływy prysznicowe brodzikowe listwy spadkowe    
1 2 3 4 43 44 45

Prysznice

Decydując sie na remont łazienki, każdy od razu staje przed dylematem czy wanna czy kabina. Wanny są na pewno świetnym rozwiązniem do większych łazienek, przy mniejszych powierzchniach klienci często decydują się na prysznic. Kabiny prysznicowe przy oszczedności miejsca dają również oszczędność wody. Wybierając prysznic to nie tylko kabina, można ciekawie zaaranżować przestrzeń w łazience poprzez wybór bardziej dyskretnej ścianki przysznicowej lub drzwi prysznicowych

Prysznic bez brodzika

Decydując się na prysznic bez brodzika, należy podjąć taką decyzję na wstępnym etapie, ponieważ takie rozwiąznie niesie ze sobą specjalnej wymagania techniczne. Koniecznym elementem jest wówczas odpływ liniowy. Prysznic bez brodzika to zdecydowanie większa estetyka pomieszczenia oraz wygoda w korzystaniu i swoboda we wchodzeniu i wychodzeniu z kabiny prysznicowej. Dodatkowo pozbywamy się silikonowych łączeń między kabiną a brodzikiem, co podnosi kwestie higieny i czystości. 

Prysznic z brodzikiem

Mimo wielu zalet, rozwiązanie kabiny bez bordzika nie zawsze jest możliwe i pożądane. Obecnie na rynku instnieje bardzo wiele praktycznych i estetycznych brodzików w różnych kształtach, wymiarach w wysokościach. Do najbardziej popularnych należą brodziki akrylowe, ale na popularności zyskują brodziki kamienne czy konglomeratowe. 

Odpływ liniowy

Decydując się na łazienkę bez brodzika, w kabinie prysznicowej należy zamontować odpływ liniowy. Przy wyborze sugerujmy się wysokością montażu oraz takimi parametrami jak odbiór wody oraz kwestie czyszczenia, czy syfon będzie łatwo ulegał zapychaniu i ewentualnie czy łatwo będzie go czyścić. Odpływ moża dobrać kolorystycznie do baterii prysznicowej oraz baterii umywalkowej. 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl