TOALETY WC

Sortuj produkty
sortuj wg :
stelaże wc misy wc zestawy wc stworz zestaw wc
zestawy bidetowe bidety podwieszane    

 

 

 

1 2 3 4 9 10 11

Ubikacje/ Toalety

Szeroka oferta produktów w kategorii urządzeń stanitarnych, czyli toalet sprawia, że należy trochę orientować się w parametrach technicznych tych urządzeń. Glównym podziałem w kategorii toalet jest sposób ich montażu. Część montujemy na specjalnych stelażach są to misy wiszące, inne natomiast montuje się do podłogi, to toalety zwane kompaktami.

Miski WC 

W gamie mis do wc i bidetu również możemy znaleźć dwa typy urządzeń. Pierwszym są tradycyjne misy z kołnierzem w środku. Drugi typ, to nowoczesne, rewolucyjne misy bezkołnierzowe. Ich konstrukcja sprawia, że są zdecydowanie bardziej komfortowe w użytkowaniu i utzrymaniu czystości. Ich główną cechą jest brak wewnętrznego zawiniętego rantu, co sprawia, że nie mamy w toalecie trudno dostępnych miejsc, ktorych często gromadzą się zanieczysczenia i osad. Spłukiwanie wody bez chlapania uzyskujemy dzięki obwodowej cyrkulacji w misie.

Baterie bidetowe


Niezbędnym elementem wyposażenia przy każdej toalecie, stały się ostatnio baterie bidetowe. Wcześniej bidet kojarzył się głównie z dodatkową, dużą misą z zamontowaną baterią. Obecnie na rynku pojawiły się minimalkistyczne, kompaktowe baterie bidetowe, do montażu bezpośrednio na ścianie sąsiadującej z toaletą. Baterie można montować podtynkowo lub tradycyjnie natynkowo. Eleganckie wzronictwo takich baterii powpduje, że oprócz cech higienicznych mają one również walory estetyczne. Baterie bidetowe dobieramy kierując się tym, aby były jak najbardziej zbliżone do pozostałych baterii w naszej łazience, czyli umywalkowej i prysznicowej

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl